Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

CoinEx — atrakcyjne produkty i lepsza obsługa użytkowników

Rok 2022 był bardzo niezwykły dla branży kryptowalutowej i pełen wyzwań zarówno dla instytucji kryptowalutowych, jak i użytkowników. Dla CoinEx rok 2022 był również wyjątkowy — od początku roku wiele platform kryptowalutowych zostało zamkniętych, a w drugiej połowie roku cały rynek kryptowalut był w stanie paniki z powodu ciągłych dramatycznych zmian. Jako międzynarodowa platforma handlu kryptowalutami, CoinEx rozumie, że jedynym sposobem na przetrwanie wszelkich rynków byka i niedźwiedzia oraz wzrost wraz ze swoimi użytkownikami jest ciągłe ulepszanie i optymalizowanie swoich produktów i usług.

W 2022 roku liczba zarejestrowanych użytkowników CoinEx przekroczyła 4,5 miliona, a użytkownicy mogli odbierać usługi w 15 językach w ponad 200 krajach i regionach. Tymczasem w ubiegłym roku CoinEx ustanowił nowe rekordy w zakresie wolumenu obrotu, liczby reprezentowanych kryptowalut, optymalizacji produktów i usług, promocji i odnowy marki oraz filantropii i inwestycji.

Nowe szczyty — rekordowe obroty i nowe notowania

CoinEx kontynuuje badanie obiecujących, innowacyjnych projektów kryptowalutowych i obecnie obsługuje już ponad 600 kryptowalut na ponad 1000 rynkach handlowych, plasując się wśród platform z jednym z najwyższych notowań kryptowalut. W 2022 r. łączny wolumen obrotu spot i futures na CoinEx wyniósł 243,3 mld USD, przy czym najwyższy wolumen obrotu w pojedynczym dniu osiągnął 2,3 mld USD. W zakresie usług dodanych, najwyższy średni dzienny APY na rynku AMM wyniósł 96,08%. W ciągu roku CoinEx pomógł swoim użytkownikom VIP zaoszczędzić ponad 4,22 mln USD na opłatach transakcyjnych dzięki zniżkom i odliczeniom CET.
 
W tym roku CoinEX przenieśli scenariusze zastosowań i wartość CET, natywnego tokena giełdy CoinEx i inteligentnego łańcucha CoinEx, na kolejny poziom — przestrzegając umowy o wartości CET, CoinEx nadal wdraża politykę codziennego wykupu i miesięcznego niszczenia, przy czym w ciągu roku giełda wykupiła i spaliła ponad 660 mln CET o wartości ponad 30 mln USD.

100% rezerwacja — udowodnienie rezerwy metodą audytu Merkle Tree

W grudniu 2022 roku, gdy rynek kryptowalut stanął w obliczu serii wstrząsów i kryzysów zaufania, CoinEx szybko zareagował i uruchomił metodę audytu Merkle Tree jako dowód rezerwy, stając się jedną z pierwszych platform handlu kryptowalutami, która publicznie zgłosiła dane dotyczące rezerwy. CoinEx zawsze przestrzega swoich zasad i utrzymuje 100% rezerwę aktywów. CoinEx zobowiązuje się nigdy nie wykorzystywać aktywów użytkowników do żadnych innych celów z jakiegokolwiek innego powodu i gwarantuje 100% wypłaty, przestrzegając swojej strategii bezpieczeństwa i przejrzystości.
 
Proof-of-reserve nie tylko daje pewność użytkownikom CoinEx, ale także zwiększa przejrzystość i wiarygodność ich aktywów. W ciągu ostatnich 5 lat w CoinEx nie odnotowano ani jednego naruszenia bezpieczeństwa, co zapewnia wyjątkową stabilność systemu dzięki kompleksowym środkom gwarantującym bezpieczeństwo wszystkich aktywów użytkownika.

Kompleksowe modernizacje — ciągłe doskonalenie produktów i usług

CoinEx podjął w ciągu roku ponad 100 rund optymalizacji produktów i aktualizacji usług, obejmujących trzy główne aspekty — nowe usługi, nowe doświadczenia i nowe aktualizacje.

Nowe usługi

W 2022 roku CoinEx uruchomił ekskluzywne funkcje, takie jak Conversion, Dock, Transaction Ratings, Voucher Centre i inne, zapewniając możliwość konwersji między ogromną liczbą kryptowalut i oferując użytkownikom wiele ekscytujących promocji, co znacznie poprawiło doświadczenie użytkownika.

Nowe doświadczenie

W 2022 roku, aby zapewnić całkowicie nowe doświadczenie handlowe, CoinEx zrestrukturyzował i zmodernizował szereg funkcji, w tym handel spot, usługi finansowe, usługę AMM, usługi depozytowe i wypłaty, zarządzanie aktywami, członkostwo VIP, program ambasadorski CoinEx, centrum pomocy itp. Po zaktualizowaniu stron internetowych i elastycznym skonfigurowaniu struktury konta i zaplecza technicznego CoinEx wdrożył szereg nowych funkcji, w tym program poleceń ambasadorów, wielopotwierdzanie wypłat, dynamiczne ustalanie oprocentowania depozytów zabezpieczających i wiele innych. Dzięki temu użytkownicy CoinEx mogą doświadczyć więcej funkcji kryptowalutowych i uzyskać więcej bonusów od platformy.

Nowe aktualizacje

W 2022 roku CoinEx wydał nowe aktualizacje w zakresie przeglądu rynku, danych o kontraktach, nowych listingów i usług fiat. W szczególności przegląd rynku i dane o kontraktach pomagają użytkownikom CoinEx monitorować rozwój rynku w czasie rzeczywistym i podejmować bardziej świadome decyzje inwestycyjne. Wraz ze wzrostem liczby dostawców usług fiat, CoinEx zorganizował kilka promocji z zerowymi opłatami, co również pomaga poprawić doświadczenia użytkowników w zakresie handlu fiatem.

Nowy slogan — nowy etap promocji marki

W kwietniu 2022 roku CoinEx dokonał rebrandingu i przyjął nowe hasło “Handel kryptowalutami jest łatwiejszy z CoinEx”, mając na celu usunięcie tradycyjnych kajdan finansowych i uczynienie rynku kryptowalut bardziej dostępnym. Ponadto CoinEx dąży do zapewnienia wszystkim użytkownikom łatwych w użyciu produktów kryptowalutowych i wygodnych usług, a także planuje stać się ważną bramą do przestrzeni kryptowalutowej dla entuzjastów kryptowalut na całym świecie.
 
W ciągu ostatniego roku CoinEx zyskał ponad milion zwolenników na różnych platformach mediów społecznościowych. Firma została zaproszona na 27 wydarzeń związanych z blockchainem i wykorzystała około 1 miliona dolarów na sponsorowanie 31 międzynarodowych zawodów i wydarzeń obejmujących ponad 200 krajów i regionów, w tym Pucharu Świata w Rugby w 2022 roku.

Ponadto CoinEx został wspomniany ponad 13 000 razy w globalnych mediach, jego zasięg medialny obejmuje ponad 100 krajów i regionów, a także znajduje się na 7 miejscu wśród najszybciej rozwijających się marek usług finansowych według Similarweb.

Filantropia i inwestowanie — pomoc humanitarna i inwestowanie w projekty najwyższej klasy

W 2022 roku CoinEx Exchange założył CoinEx Charity, organizację non-profit z misją “uczynienia świata lepszym miejscem poprzez blockchain”. Po założeniu wielomilionowej fundacji charytatywnej CoinEx Charity skupiła się na pomocy osobom wrażliwym społecznie i zaczęła aktywnie uczestniczyć w działaniach charytatywnych w różnych obszarach, takich jak pomoc humanitarna, rozwój zasobów ludzkich, edukacja, łagodzenie ubóstwa, pomoc w nagłych wypadkach, bezpłatna opieka medyczna itp. Współpracując z innymi organizacjami charytatywnymi i rządami w 31 obszarach wiejskich na całym świecie, CoinEx zorganizował 32 imprezy charytatywne, pomagając ponad 30 000 osób.
 
W 2022 roku ViaBTC Capital skupił się na inwestowaniu w Web 3.0, Layer 2 i Dapps łączące elementy DeFi, NFT czy DAO, inwestując łącznie w 12 obiecujących projektów, skupiając się na wspieraniu i inkubacji 8 z nich. Od grudnia 2022 roku ViaBTC Capital zainwestował w fundusze takie jak Pantera Capital, IOSG Ventures i Shima Capital, stworzył ponad 50 partnerstw i sieci inwestycyjnych oraz uczestniczył w ponad 20 sesjach i konferencjach blockchain AMA.

Oprócz zwiększenia bazy użytkowników i liczby wysokiej jakości kryptowalut na platformie, a także modernizacji produktów i usług, CoinEx jest zaangażowany w rozszerzenie swojego globalnego śladu i postęp w branży. Przez lata CoinEx ciężko pracował, aby produkty kryptowalutowe były proste i dostępne dla wszystkich. W wyniku tych działań CoinEx dostarczył imponujące wyniki rynkowe w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
 
W 2023 roku CoinEx pozostanie wierny swoim pierwotnym celom, nadal będzie doskonalić swoje produkty i usługi, a także śmiało iść do przodu, aby uczynić świat blockchain lepszym miejscem.